• Programma junioren aankomende 2 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterDetails
    10-12-2022 09:00V.V. Barneveld JO14-1WSV JO14-2
    10-12-2022 10:15Groen Wit '62 MO15-1WSV MO15-1
    10-12-2022 10:30Unicum JO15-1WSV JO15-1JMAfgeschermd
    10-12-2022 10:45DVS'33 Ermelo JO16-2WSV JO16-1
    10-12-2022 11:15EZC '84 JO15-1WSV JO15-2B. (Bert) Ruyer
    10-12-2022 11:30Victoria Boys MO15-2WSV MO15-2
    10-12-2022 12:45WSV JO16-2Doesburg SC JO16-1JMJ. (Johan) Buitenhuis
    10-12-2022 13:00WSV JO14-1JMACV JO14-1W. (Wim) Jeths
    10-12-2022 13:00WSV JO15-3JMGroen Wit '62 JO15-3R. (Remco) Mulder
    10-12-2022 13:00WSV JO14-3Eldenia JO14-1R. (Rene) van Loenen
    10-12-2022 13:00Angerlo Vooruit JO16-1JMWSV JO16-3
    10-12-2022 13:15Robur et Velocitas JO19-2WSV JO19-2
    10-12-2022 14:30WSV JO19-3JMVoorst JO19-1JME. (Erik) Abcouwer
    10-12-2022 14:30WSV JO17-2Robur et Velocitas JO17-4B.G. (Boudewijn) van Zanten
    10-12-2022 14:45ABS JO17-1WSV JO17-1
    10-12-2022 15:00WSV JO19-1SML JO19-1P.C.M. (Peter) de Haas
    10-12-2022 15:00Wesepe JO17-1JMWSV JO17-3JM
    13-12-2022 19:00Oeken JO16-1WSV JO16-2
    17-12-2022 09:00Hierden JO15-2JMWSV JO15-3JML.E. (Leendert) Foppen
    17-12-2022 10:30HTC JO15-1WSV JO14-1JM
    17-12-2022 12:00WSV JO15-2Groen Wit '62 JO15-1
    17-12-2022 13:00WSV JO15-1JMSVI JO14-1JM
    17-12-2022 13:00Dierense Boys JO16-1WSV JO16-2
    17-12-2022 14:30WSV JO19-2AZC JO19-3J.J. (Hans) Fontaine
  • Programma pupillen aankomende 2 weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterDetails
    10-12-2022 08:30WSV JO12-3Groen Wit '62 JO12-2
    10-12-2022 08:30WSV JO11-2ZVV '56 JO11-1
    10-12-2022 08:30WSV JO8-1VIOS V. JO8-1
    10-12-2022 08:30WSV JO10-6Voorwaarts T JO10-4JM
    10-12-2022 08:30WSV JO12-2Groen Wit '62 JO12-1
    10-12-2022 08:30Groen Wit '62 JO10-3WSV JO10-3JM
    10-12-2022 08:30SML JO12-1WSV JO12-1JM
    10-12-2022 08:45Columbia JO8-1WSV JO8-2JM
    10-12-2022 09:00Oeken JO8-1JMWSV JO8-5
    10-12-2022 09:30WSV JO10-1Colmschate '33 JO10-1
    10-12-2022 09:30WSV JO9-4Groen Wit '62 JO9-4
    10-12-2022 09:45WSV JO13-3Be Quick '28 JO13-2
    10-12-2022 09:45WSV JO12-4Robur et Velocitas JO12-4
    10-12-2022 09:45WSV MO13-1SKV MO13-1
    10-12-2022 09:45Robur et Velocitas JO11-3WSV JO11-3
    10-12-2022 10:00Eerbeekse Boys JO13-1WSV JO13-2M.J.A. (Rini) van Thiel
    10-12-2022 10:00Diepenveen JO9-1WSV JO9-1
    10-12-2022 10:00Beekbergen JO10-2WSV JO10-4
    10-12-2022 10:30WSV JO13-1JMTVC '28 JO13-1B. (Barbaros) Zungur
    10-12-2022 10:30WSV JO8-4Albatross JO8-2
    10-12-2022 10:30WSV JO8-3Sportclub Deventer JO8-3
    10-12-2022 10:30Vaassen JO10-1JMWSV JO10-5
    10-12-2022 10:45Columbia JO12-3WSV JO12-5
    10-12-2022 11:00WSV JO11-4JMZVV '56 JO11-3
    10-12-2022 11:00WSV JO13-4Oeken JO13-2
    10-12-2022 11:00VIOS V. JO9-3WSV JO9-3
    10-12-2022 11:30WSV JO9-2Teuge SP JO9-2JM
    10-12-2022 11:30WSV JO10-2JMSDV Barneveld JO10-1
    10-12-2022 11:45Robur et Velocitas JO11-1WSV JO11-1
    10-12-2022 12:30WWNA JO13-1JMWSV JO13-5Y. (Yoeri) Rijsemus
    12-12-2022 18:30Achilles E JO13-1WSV JO13-1JMK (Kris) Kempers
    17-12-2022 08:45Columbia JO10-3WSV JO10-6
    17-12-2022 09:00AGOVV JO8-2WSV JO8-3
    17-12-2022 10:00WSV JO11-4JMAlbatross JO11-2
    17-12-2022 10:00WSV JO8-1AGOVV JO8-1
    17-12-2022 10:15Groen Wit '62 JO8-1WSV JO8-1